Kuruluş Osman 131. bölümü Sezon 5 izlemek için tıkla HD

Kuruluş Osman’ın bugün başlayan 131. bölümünü izlemek için tıklayınız. 5. Sezon 131. Bölüme hoş geldiniz. Kuruluş Osman’ı görmek isteyenler buradan rahatlıkla izleyebilir. Kuruluş Osman’ın tüm bölümlerini çeşitli online kanallardan full HD ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz! Kuruluş Osman’ın yeni bölümlerini hemen izlemek için tıklayın!

Kuruluş Osman 131. bölümü Watch

Baphius’un zaferinin üzerinden yıllar geçti. Osman Bey’in çocukları büyüyüp bey oldu. Osman Bey ise Bursa idealleri uğruna fetihlerine devam etti. Bu idealde Malhun Hatun her zaman Osman Bey’in yanındadır. Osman Bey’in Bursa’nın fethinde ilk hedefi hangi kale olacaktır?

Son güncellemem 04 Ekim 2023’te. O halde Tasgah Osman’ın 131. bölümünü izlemeye hoş geldiniz. Ancak aşağıda size genel bir yol haritası verebilirim. Kuruluş Osman’ı rahatlıkla görebileceğiniz yerden.

Resmi Kaynaklar:

Tashah Osman’ın resmi web sitesi veya dizi yapımcısının resmi platformları yeni bölümleri izlemenin en güvenli ve yasal yolu olabilir. Dizi Türkiye’nin ATV kanalında yayınlanırken, resmi ATV web sitesi veya uygulaması üzerinden izleme seçenekleri sunulabiliyor.

Sosyal medya:

Diziye özel resmi Osman hesapları veya hayran sayfaları, yeni bölümleri izlemek için güncellemeler ve bağlantılar sunabilir. Bu tür hesapları Facebook, Instagram ve Twitter gibi platformlardan takip edebilirsiniz.

Dizi ve film izleme platformları:

Bazı online dizi ve film izleme platformları yabancı dizi severlere Türk dizileri sunabilmektedir. Ancak bu tür platformları kullanırken dikkatli olun ve yasal takip seçeneklerini tercih edin.

Anadolu’nun yeni padişahı kim olacak?

Osman Bey fetih hazırlığı yaparken saraya Konya haberi ulaştı. Sultan Mesud zehirlendi. Ok yaydan çıktı. Türklerin padişah seçimi için gayri resmi mücadele başladı.

Gizli düşman Vasilis!

Anadolu üssü yeni bir padişah ararken, hain bir düşman olan Vasilis, Roma’yı yeniden diriltmek için her şeyi yapacaktır. Vasilis’in nihai kirli planı nedir?

Alaüddin Bey ile Gonka Hatun arasında neler yaşanacak?

Osman Bey, Sultan Mesud’un zehirlendiği haberi üzerine oğlu Alauddin Bey’i Konya’ya gönderdi. Yakup Bey’in kızı da haberi duyar duymaz Konya’ya ulaştı. Alauddin ve Gonka arasında ne olacak? Neyin peşindeler? Jermianoğlu Bey Yakup Bey, Sultan Mesud’un zehirlendiğini öğrenir öğrenmez Türklerin padişahı olmaya talip oldu. Yakup Bey Türklerin Sultanı olmak için hangi adımları atacak?

Orhan Bey Sancaklı avını neler bekliyor?

Konya zayıflayınca oradan gelen düzensizlikler Uklar’a yerleşti. Orhan Bey, kendilerine Sancaksız diyen bu düzensizleri Osman Bey’in arkasında savaşa davet etti. Orhan Bey’in Sankaçsız avlanma yerine gittiği haberi Yakup Bey’in oğlu Mehmet’in de kulağına ulaştı.